Obszar organizacyjny
- Opracowanie, wdrożenie, przegląd i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), w tym m.in.: wprowadzenie lub aktualizacja polityk bezpieczeństwa informacji (PBI), analiza ryzyka (w tym opracowanie i wdrożenie metodyk), np. w zakresie procedur: obsługi incydentów, ciągłości działania i zarządzania kryzysowego, stosowania kryptografii i szyfrowania, kontroli dostępu, bezpieczeństwa pracy zdalnej, używania urządzeń mobilnych itp.
- Audyt SZBI, audyt zgodności KRI/uoKSC przeprowadzany przez wykwalifikowanych audytorów, przygotowanie podmiotu do certyfikacji/recertyfikacji SZBI dotyczącej zgodności z normami.
- Podstawowe szkolenia budujące świadomość cyberzagrożeń i sposobów ochrony przed nimi dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego (JST).
- Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla wybranych przedstawicieli kadry JST, istotnych z punktu widzenia wdrażanej polityki bezpieczeństwa informacji i systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.
- Szkolenia specjalistyczne dla kadry zarządzającej i informatyków w zakresie zastosowanych (lub planowanych do zastosowania) środków bezpieczeństwa w ramach projektu grantowego.
- Szkolenia powiązane z testami socjotechnicznymi, które będą weryfikować świadomość zagrożeń i sprawdzać reakcję personelu na dane zdarzenia, w szczególności sposób realizacji przyjętych procedur przez specjalistów posiadających określone obowiązki w ramach SZBI.
Organizujemy szkolenia świadomościowe dotyczące zagrożeń w cyberprzestrzeni, które pomogą poprawnie reagować na wszelkiego rodzaju zdarzenia teleinformatyczne.
Oferujemy także pomoc w wypełnieniu Ankiety Dojrzałości Cyberbezpieczeństwa w Jednostce Samorządu Terytorialnego.
Masz pytania o usługę lub potrzebujesz spersonalizowanej oferty? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy oraz przedstawienia indywidualnej wyceny.